12 634-06-68

ul. Krowoderskich Zuchów 19/83, 31-271 Kraków

Rehabilitacja w bólach kolana – Kraków – różne techniki terapii

Rehabilitacja Kraków » Usługi » Kinezyterapia

Rehabilitacja w bólach kolana – Kraków – różne techniki terapii

Masaż klasyczny całkowity

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkających w okolicy do skorzystania z naszych usług. Każdy Pacjent może liczyć na indywidualne podejście wraz z profesjonalną obsługą. Wiele osób uważa, że ​​wizyta u specjalisty powinna odbywać się dopiero po urazie, ale fizjoterapia jest skuteczna również w wielu innych okolicznościach. Najlepszym sposobem na otrzymanie precyzyjnej diagnozy i kompleksowej opieki dostosowanej do potrzeb każdego Pacjenta jest skorzystanie z rehabilitacji bólów kolana w Krakowie.

Rehabilitacja w bólach biodra

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest najczęściej związana z bólami stawu biodrowego. Sztywność będąca jednym z objawów schorzenia trwa około 30 minut dla tych, którzy jej doświadczają. Często narzekają na rzekomą sztywność poranną, która znika podczas ruchu. Trzeszczenie, określane również jako zgrzytanie w stawie, są oznakami braku płynu maziowego w stawie. Same ćwiczenia usprawniające nie pomogą, ponieważ symptomy te są oznaką postępującego stanu zwyrodnieniowo – zapalnego. Czasami dyskomfort jest tak silny, że Pacjenci muszą się zatrzymać i zdjąć ciężar z chorej nogi. W rezultacie ruchomość stawu jest ograniczona, co powoduje większe napięcie mięśni.

W naszym gabinecie zajmujemy się rehabilitacją w bólach biodra różnego pochodzenia. Przeprowadzamy także ćwiczenia po przebytej operacji. Każdy Pacjent otrzymuje indywidualny program terapii. Stosujemy podejście „małych kroków”. Staw biodrowy wymaga od czterech do sześciu tygodni rehabilitacji. Indywidualne konsultacje w naszym gabinecie w Krakowie są dostępne dla każdego, kto potrzebuje rehabilitacji bólów biodra po operacji lub w razie wystąpienia nieprzyjemnych dolegliwości.

Zarezerwuj wizytę: tel.: 12 634-06-68, kom: 502-514-733
© Copyright 2023 Rehabilitacja Kraków | Realizacja MediaHealth
close form phone
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!