12 634-06-68

ul. Krowoderskich Zuchów 19/83, 31-271 Kraków

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest niezbędnym elementem rehabilitacji, ponieważ pobudza krążenie i przemianę materii. Dzięki niemu pacjent może szybciej powrócić do pełnej sprawności z ostrymi jak i przewlekłymi dolegliwościami, ale również po przebytych urazach. Masaż leczniczy również zapobiega występowaniu schorzeń, redukuje dolegliwości bólowe i ma szerokie zastosowanie – polecamy go zarówno pacjentom mającym urazy ortopedyczne, jak i tym wykonującym pracę fizyczną lub siedzącą. Wśród naszych pacjentów są także sportowcy, cierpiący na urazy spowodowane przeciążeniem fizycznym.

Oprócz masażów leczniczych i sportowych wykonujemy także masaż, relaksacyjny, wirowy i drenaż limfatyczny. Każdy z nich jest przyjemną i nieinwazyjną metodą terapii. Regularne korzystanie z masażów leczniczych zalecamy m.in. osobom cierpiącym na bóle kręgosłupa, ramion, nóg. Co więcej, zabieg jest także świetnym sposobem na odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy itp.

Zalety masażu leczniczego

Dzięki masażom leczniczym następuje redukcja bólu spowodowanego przez nadmierne napięcie mięśni przykręgowych. Sprawiają również, że poprawia się ruchomość stawów, przemiana materii, kondycja skóry i ogólna odporność organizmu. Masaże lecznicze mają korzystny wpływ na termoregulacje organizmu, działają uspokajająco lub pobudzająco na układ nerwowy (w zależności od rodzaju masażu) i rozluźniają tkankę łączną podskórnej.

Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Medycznej Gabinet Rehabilitacyjny działa od 2000 roku, zlokalizowany jest w Krakowie, prowadzony przez lekarza specjalistę rehabilitacji medycznej Ryszarda Gabryś zapewniającego stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia rehabilitacyjnego.
mapa rehabilitacja krakow
ADRES

ul. Krowoderskich Zuchów 19/83
31-271 Kraków

REJESTRACJA

12 634 06 68

12 634 06 68

Pon. – pt.: 8:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 14:00

Zabiegi rehabilitacyjne w Krakowie

Pon. – pt.: w godz. 8:00 – 19:00
Sobota: 8:00 – 13:00

© Copyright 2021 Rehabilitacja Kraków | Realizacja MediaHealth
close form phone
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonię do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!